2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Specialist Marketing
  5. Specialist Marketing - Bucuresti - Ilfov
  6. Specialist Marketing - Popesti-Leordeni
Postat 12 mai 2024

Operator Comenzi Magazin Online

Salariu

3 200 - 3 700 lei

Localizare

Popesti-Leordeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 43769343

Descriere

Operator ComenzI Magazin Online

Abilitati:

  • Persoană atenta la detalii;
  • Viteza dе lucru si eficienta ridicata;
  • Cunostinte operare PC (word, excel);
  • Abilitati dе comunicare si claritate in exprimare (atat verbal cat si in scris);
  • Abilitati dе organizare (organizarea sarcinilor dе pe lista to-do list);
  • Abilitati dе orientare virtuala (sa stie sa caute rapid informatiile in mediul online).
  • Persoana dinamica, organizata, responsabila, atenta la detalii;
  • Reprezinta un bonus la angajare experienta similara la un alt magazin online.

Descrierea jobului

  • Aptitudini de comunicare excelente;
  • Experienta in vanzari online;
  • Cunostinte de operare PC ((word excel);
  • Capacitatea de a solutiona eficient solicitarile si reclamatiile clientilor;
  • Abilitati de invatare rapida si de gestionare a mai multor sarcini in acelasi timp;

Responsabilitati:

  • Preluarea comenzilor plasate de clienti pe site, telefonic sau chat;
  • Consultanta si suport clientilor;
  • Solutionarea solicitarile clientilor, retururile si reclamatiile;
  • Adauga produse noi si actualizeaza informatiile din platforma online a magazinului;
  • Emiterea AWB-urilor si facturilor în baza comenzilor primite.

Beneficii

  • Loc de munca stabil;
  • Ore suplimentare platite (cand si daca este cazul);
  • Sambata si duminica libere;
  • Bonusuri pentru performanta si implicare;
  • Discount partener pentru achizitionarea produselor companiei;
  • Oportunitate de dezvoltare profesionala.

Localitate

Popesti-Leordeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 223466171