2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 1
Postat 17 mai 2024

Operator casă schimb valutar/amanet

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Grupul Amanetto angajează Operator casă schimb valutar / amanet la punctul de lucru situat la:

DOMENII – Bdul Ion Mihalache nr. 128C, parter, București, sector 1 – aflat la Piața Domenii.

GARA DE NORD – strada Gării de Nord, sector 1, București – aflat în proximitatea stației de metrou Gara de Nord.

Grupul Amanetto are în prezent 5 agenții deschise în București.

Responsabilitățile postului:

· Efectuarea schimbului valutar;

· Evaluarea garanțiilor (bijuterii din metale prețioase/electronice) și întocmirea contractelor de împrumut;

· Consilierea clienților / prezentarea bijuteriilor oferite spre vânzare;

· Efectuarea tuturor operațiunilor cu numerar, întocmirea, organizarea și arhivarea documentației specifice.

Beneficii:

- Salariu NET începând cu 3.500 RON;

- Comisioane și bonusuri de perfomanță, care pot majora substanțial partea salarială;

- Salariul și bonusurile sunt plătite integral în contul tău prin virament bancar. Taxele aferente salariului sunt plătite întotdeauna la timp, acest lucru contând la eventualele contractări de împrumuturi;

- Dacă dorești să faci ture suplimentare, acestea sunt compensate în bani, astfel majorând considerabil salariul net;

- Discount de angajat la achiziția de produse din magazinele companiei noastre;

- Concediu de odihnă legal - 21 de zile lucrătoare;

- Decontare transport (abonament metrou sau RATB);

- Perioadă de training asigurată;

- Posibilitatea de a lucra într-o locație aflată în apropierea domiciliului.

Cerințele postului:

- Cunostinte de a analiza si de a recunoaste falsurile - monede sau bijuterii (constituie avantaj);

- Experienta pe un post similar constituie avantaj;

- Disponibilitatea de a lucra în ture de 2 zile cu 2 zile;

- Operare calculator;

- Abilităţi de comunicare și negociere, orientat spre client;

- Seriozitate, profesionalism si punctualitate; ·

- La angajare se va solicita cazier judiciar;

- Locația postului: Gara de Nord, Domenii.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 270019023