2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bihor
  5. Alte locuri de munca - Palota
Musca Andreea
Postat 27 mai 2024

Nutrientul SA angajeaza Laborant/Chimist

Localizare

Palota

Full time

Program de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Descriere post

-          Determinarea calitatii materiilor prime la receptie si a produsului finit in fabricare si/sau livrare;

-          Verificarea conformitatii documentelor existente la receptia materiilor prime;

-          Intocmirea documentelor de gestiune aferente receptiilor de materii prime si/sau livrare produs finit;

-          Monitorizarea produselor finite prin verificarea parametrilor nutritionali atat in procesul tehnologic cat si la livrare;

-          Efectuarea analizelor de laborator conform Stas-urilor in vigoare si a procedurilor interne;

-          Intocmirea buletinelor de analiza si validarea produselor finite in vederea livrarii.

Candidatul ideal

-          Studii superioare in domeniu reprezinta avantaj;

-          Experienta in domeniu constinuie avantaj;

-          Persoana orientata spre dezvoltare, atentie distributiva, dexteritate, cunostinte operare PC.

Program de lucru

-          In ture de 12 ore

-          Se lucreaza si program de noapte (la nevoie).

Salariu + beneficii

-          4000 - 5000 NET;

-          bonuri de masa aferente zilelor de lucru;

-          transport asigurat/decontat.

Localitate

Palota,

Bihor

Bihor, Palota
ID: 270212637