2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Brasov
  6. Muncitori constructii - Cristian
Postat 28 mai 2024

Nedmetal Brașov angajează Sef Schimb constructii metalice

Localizare

Cristian

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Locație: BRAȘOV, CRISTIAN

Cerințe:

    Experiență în constructii metalice de minim 2 ani.

Studii tehnice în domeniu.

Experiență în planificarea, organizarea și coordonarea procesului de producție.

    Experiență în managementul unei echipe.

    Cunoștințe de limba engleză (nivel mediu).

    Cunoștințe AutoCad.

    Disponibilitate de lucru în 2 schimburi.

Responsabilități:

   Organizeaza si urmareste procesul de productie, respectand planificarea primita, parametrii cantitativi, calitativi si termenele de livrare la client

   Organizeaza locul de munca asigurand fluxul continuu

   Coordoneaza personalul din subordine, asigurand interfata cu seful de echipa; raspunde de curatenia locului de munca

   Initiaza masuri corective pentru realizarea planului

   Asigura distribuirea si alocarea materialelor necesare pentru lucrarile planificate si raspunde de materialele receptionate de la Pregatirea fabricatiei

   Preia responsabilitatea primara pentru calitate in Productie, pe schimbul coordonat

   Inregistreaza si raporteaza defectele de calitate/rework pe lucrari

   Completeaza rapoartele de neconformitate

   Este responsabil, respecta si controlează respectarea normelor de sanatate/securitate a muncii, PSI si a prescriptiilor tehnice ale ISCIR

Beneficii:

    Salariu stabilit în funcție de experiența.

    Posibilitate de delegare în Olanda, pe perioade de maxim 2 luni.

Bonus anual de performanta

Bonuri de masa de 40 lei/zi lucrata

    Transport asigurat.

Localitate

Cristian,

Brasov

Brasov, Cristian
ID: 270259175