2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Galati
  6. Reprezentanti vanzari - Costi
Postat 20 mai 2024

Motopasionroad SRL angajeaza consultant vanzari

Localizare

Costi

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Poziție Disponibilă: Consultant Vânzări - Motociclete, Biciclete Electrice, Scutere, etc.

Locație: Galati

Responsabilități:

• Promovarea produselor noastre, motociclete, biciclete electrice, scutere, etc.

• Administrarea și actualizarea constantă a anunțurilor pe platformele online, precum OLX și altele.

• Gestionarea eficientă a procesului de vânzare, de la prezentarea produselor până la finalizarea tranzacțiilor.

• Asigurarea satisfacției clienților prin furnizarea de informații detaliate și oferirea de soluții personalizate.

• Atingerea și depășirea obiectivelor de vânzare stabilite.

Cerințe:

• Experiență anterioară în vânzări, preferabil în industria vehiculelor motorizate.

• Abilități excelente de comunicare și negociere.

• Cunoștințe solide de utilizare a platformelor online pentru promovare și vânzare (OLX, etc.).

• Orientare către clienți și abilitatea de a construi relații de încredere.

• Energic, proactiv și orientat către atingerea obiectivelor.

Beneficii:

• Salariu fix competitiv plus bonusuri atractive din vânzări.

• Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul unei companii în creștere.

• Mediu de lucru dinamic și prietenos.

Localitate

Costi,

Galati

Galati, Costi
ID: 265578686