2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Constructii
  5. Constructii - Brasov
  6. Constructii - Brasov
Postat 30 aprilie 2024

Muncitor in depozit de schele pt constructii Germania

Salariu

2 400 - 2 700 €

Localizare

Brasov

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Germania

Descriere

.Denumirea postului:

Societate germana angajeaza cu contract german cu incepere imediata,muncitor in depozit de schele pt constructii Germania

-locul de munca este in localtatea Ebenweiler,- Baden Württenberg

Descrierea postului:

- Incarcarea si descarcarea masinilor care vin sau pleaca pe santier .

-sortarea si depozitarea materialelor de constructie in depozit

-descarcarea se face manual sau cu motostivuitorul

. -se lucreaza 40-50 de ore pe săptămână

Cerinte

-Apt fizic deoarece este o munca solicitanta fizic

- Cunoștințele de bază de germană sau engleză pentru a putea comunica

-ceva experienta pe motostivuitor

-seriozitate

Salariu este 15,50 € brut pe oră, după 3 luni 16,00 € brut pe oră

-orele suplimentare se platesc separat

-30 zile de concediu pe an

-se asigura echipament de lucru

Pentru cei interesati se poate asigura si cazare-incameră single cu frigider propriu, bucătărie și baie comună, WiFi disponibil - 217 EUR pe lună

Pentru detalii suplimentare va rugam sa sunati sau trimite.ti un CV

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 267550194