2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 2
Postat 15 mai 2024

Moderator de Continut- #it/#Fr/#Rusa/#Bulg/#Olandeza/#Suedeza/#Norv

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiRecrutare la distanta

Descriere

DESCRIERE

Cautăm vorbitori de:

  • Italiană

  • Franceză

  • Bulgară

  • Rusă

  • Norvegiană

  • Daneză

  • Olandeză

  • Suedeză

Orare Flexibile: Adaptate nevoilor tale, cu multiple schimburi disponibile pentru fiecare limbă.

Responsabilități:

  • Monitorizarea și moderarea conținutului pe diverse platforme media (text, imagine, video, audio)

  • Raportarea continutul non-conform.

  • Implementarea standardelor și procedurilor companiei pentru menținerea unui spațiu online securizat și încurajator.

Ce Căutăm:

  • Nivel limba #Engleza( mediu-avansat) + Nivel alta limba straina( avansat) -italiană/franceză/rusa/suedeză/daneză/olandeza/bulgară/norvegiana;

  • Abilități excelente de comunicare.

  • Experiența nu este necesară (dar constituie un avantaj)

  • Cazier fara înscrisuri

Beneficii:

  • Salariu competitiv, diferențiat pe limbi vorbite.

  • Stabilitate: contract de muncă pe termen lung.

  • Mediu de lucru placut

  • Training oferit

  • Oportunități de dezvoltare profesională.

  • Pachet de beneficii extins: tichete de masă, servicii medicale, asigurări, zile de concediu suplimentare, reduceri la parteneri.

Alătură-te echipei noastre și construiește o carieră într-un mediu dinamic și susținut!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 270303636