2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 2
Instore Power Provider
Postat 11 mai 2024

Merchandiser Dedicat - Ruta Mobila - Bucuresti

Salariu

2 600 - 2 700 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1

Te invităm să te alături echipei de Merchandiseri - Ruta Mobila care activează în Bucuresti, dacă:

  • deții autoturism personal și ai disponibilitatea de a-l utiliza în interes de serviciu - cheltuielile vor fi decontate( folosintă + carburant);
  • deții permis auto categoria B;
  • ai minimum 6 luni experiență în domeniul de mercantizare.

Program de lucru:

  • Repartizare Luni - Vineri
  • Interval 08:00-16:30

Salarizare și beneficii:

  • Pachet salarial lunar 2600 - 2700 Lei NET (salariu fix, tichete de masa)
  • Decont auto personal;
  • Decont carburant;
  • Loc de muncă stabil, contract individual de muncă pe durata nedeterminată;
  • Program de instruire la angajare.

Responsabilități:

  • Vei aranja produsele la raft în scopul unei bune vizibilități;
  • Vei asigura și verifica prezența permanentă la raft a produselor TABAC;
  • Vei implementa standardele de mercantizare;
  • Vei implementa planogramele în conformitate cu obiectivele comunicate la angajare.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 269402774