2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Tamplari si montatori mobilier
  5. Tamplari si montatori mobilier - Bucuresti - Ilfov
  6. Tamplari si montatori mobilier - Odaile
Postat 20 mai 2024

Meranti SRL angajeaza proiectant mobilier

Localizare

Odaile

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cantidatul ideal

  • Сunoștințe solide de proiectare mobilier (materiale, prelucrări posibile pe utilaje specifice industriei, feronerie și sisteme actuale);

  • Experiență de lucru de minim 2 ani în programe 2D și 3D desene tehnice și vizualizări ale obiectelor ( Autocad, Pro 100, Fusion 360,Corpus , Sketchup)

  • Experiență în domeniul producției de mobilier

  • Capabil să realizeze desene de productie cu detalii de execuție, fișe de materiale

  • Cunoașterea unui program parametric reprezintă un avantaj

  • Experiență în programul Corpus reprezintă un avantaj

  • Cunoașterea materialelor specifice procesului tehnologic;

  • Bune abilități de comunicare

  • Atitudine pozitivă/proactivitate

  • Permis auto categ B

Responsabilități:

  • Desenează, proiectează, redactează pe calculator proiectele pieselor ce trebuiesc executate în cadrul proiectelor

  • Participă la discuțiile specifice proiectului cu beneficiari și arhitecți

  • Realizează măsuratorile spațiilor în care definim proiectul

  • Realizează proiect tehnic de execuție cu fișe de materariale și consumuri specifice.

  • Comunică proiectul echipei de producție și urmărește derularea conformă cu detaliile stabilite

Beneficii:

  • O experiență lucrativă cu materiale diverse, tehnologii tradiționale & moderne din diferite zone de producție;

  • Mediu plăcut de lucru și civilizat

  • Flexibilitate, libertate de organizare cu responsabilități asumate

  • Salariu motivant direct proporțional cu nivelul de implicare, bonificații și susținere în dezvoltare

Localitate

Odaile,

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Odaile
ID: 262006856