2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Transporturi si servicii auto
  5. Transporturi si servicii auto - Iasi
  6. Transporturi si servicii auto - Iasi
Postat 22 mai 2024

Mecanici Utilaje Grele Irlanda - 2.900-3.400 EUR net

Salariu

2 900 - 3 400 €

Localizare

Iasi

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Altele

Selectam urgent Mecanici Reparatii Utilaje Grele, pentru mari companii din domeniu din Republica Irlanda. Se ofera contract de munca, salarii intre 2.900 si 3.400 EUR net/ luna, ore suplimentare platite cu 150% – 200%, cazare asigurata si dedusa din salariu si posibilitatea de a-ti fi platit sau decontat biletul de avion ( in functie de profil si decizia angajatorului). Daca ai experienta min. 3 ani pe un post similar si cunosti limba engleza la nivel conversational, aplica acum, iar noi te sunam in cel mai scurt timp cu toate detaliile!

Oferta:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata, cu perioada de proba si pregatire de 3 luni

- Salariul brut anual intre 45.000 – 55.000 EUR (2.900 – 3.400 EUR net/ luna, in functie de profil, experienta si decizia angajatorului)

- Ore suplimentare platite cu 150% (in timpul saptamanii) si 200% (in weekend)

- Asigurare medicala

- Cazare asigurata si dedusa din salariu (shared house, camera single cu bucatarie si baie comune)

- Posibilitatea de a-ti fi platit sau decontat  biletul de avion dupa sosirea in Irlanda (in functie de profil si decizia angajatorului)

- Preluare de la aeroport

- Sansa de a face cariera in domeniu in cadrul celor mai mari companii de profil din Irlanda

- Posibilitati de cresteri salariale si promovare in cadrul companiei

Cerinte:

- Experienta pe un post similar intre 3 - 5 ani

- Limba engleza la nivel conversational

- Bune cunostinte si competente in utilizarea echipamentelor de diagnosticare si reparare utilaje grele

-Competenta ridicata in diagnosticarea si repararea mecanicii de marfuri grele, inclusiv o intelegere profunda a sistemelor lor mecanice, electrice si hidraulice

- Certificarile relevante obtinute in domeniul auto nu sunt obligatorii, insa pot reprezenta avantaj la selectie

- Abilitati de comunicare, atat cu clientii, cat si cu colegii

- Atentie la detalii si o buna capacitate de a lucra in echipa

- Alte abilitati specifice postului vizat

Responsabilitati Mecanic reparatii utilaje grele:

- Intretinerea vehiculelor:

Efectuati inspectii regulate si intretinerea programata la Mecanica Marfurilor Grele pentru a identifica si rezolva problemele mecanice, electrice si hidraulice.

- Diagnosticare problemelor: Utilizati instrumente si tehnici avanzate de diagnosticare pentru a depana probleme mecanice complexe si pentru a implementa solutii in mod eficient

- Reparatii: Efectuati reparatii la piesele sau componentele defecte ale mecanicii de marfuri grele, asigurand conformitatea cu specificatiile producatorului si standardele de siguranta.

- Managementul pieselor de schimb: Mentineti un inventar organizat al pieselor de schimb si comandati piese noi atunci cand este nevoie - Pastrarea evidentei documentatiilor de intretinere si reparatii

- Asigurarea calitatii tuturor reparatiilor si intretinerilor efectuate- Intretinerea preventiva a tuturor utilajelor de marfa grea

Pentru mai multe detalii scrie-ne un mesaj cu datele tale de contact (nr. de telefon si adresa de e-mail) sau suna-ne la +40*********78, +40*********50, +40*********71, +40*********87 sau +40*********44, iar unul din Consultantii nostri va lua legatura cu tine in cel mai scurt timp posibil!

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 267508567