2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Cluj
  6. Service auto - Cluj-Napoca
Postat 16 mai 2024

Mecanic Service Auto Aparate Frigorifice

Salariu

4 500 - 7 500 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 34548700

Echipa noastră caută un Mecanic Auto. Suntem o companie specializată în service-ul și întreținerea echipamentelor frigorifice auto.

Responsabilități:

  • Diagnosticarea, repararea și întreținerea sistemelor frigorifice auto.

  • Identificarea și remedierea defecțiunilor la sistemele de climatizare ale vehiculelor.

  • Lucrul cu diverse tipuri de sisteme frigorifice și echipamente conexe.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul mecanicii auto.

  • Abilități excelente de rezolvare a problemelor și atenție la detalii.

  • Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă.

  • Diploma în mecanică auto sau o calificare echivalentă reprezintă un avantaj.

Beneficii:

  • Mediu de lucru plăcut și stimulativ.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră.

  • Pachet salarial motivant și beneficii suplimentare.

Dacă sunteți pasionat de domeniul mecanicii auto , vă invităm să aplicați pentru acest post. Trimiteți-vă CV-ul la adresa de e-mail specificata in cont sau sunați la 07********25 pentru mai multe detalii.

Alăturați-vă echipei noastre și contribuiți la menținerea performanței optime a echipamentelor frigorifice din industria auto!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269878437