2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Iasi
  6. Manipulatori marfa - Iasi
Postat 17 mai 2024

Manipulant Marfă

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Căutăm pentru clientul nostru, o companie românească cu peste 30 de ani de experiență în servicii logistice și materii prime, specializată în import-export și distribuție de produse alimentare atât pentru magazinele tradiționale, cât și industria HoReCa, rolul de

MANIPULANT MĂRFURI

Locație: Iași - Popricani

Program de lucru: Luni - Vineri, 2 schimburi (06:00 - 16:00) / (14:00 -22:00)

Nr. poziții vacante: 3

 Descrierea contextului general al rolului:

Gestionarea stocului de marfă, menţinerea acestuia în condiţii standard de igienă, calitate, ambalare, termen de valabilitate.

Pregătirea necesară postului:

- studii generale; - rezistență la efort fizic prelungit și o bună condiție fizică; - reziliență psihică în situații de stres; - atitudine orientată spre rezolvarea de probleme; - atenție sporită la detalii și meticulozitate; - abilități de operare cu diverse baze de date și fișe de produs; - gestionare eficientă a timpului; - abilități matematice; - abilități de comunicare orală și scrisă; - capacitate de a lucra în echipă; - abilitatea de a lucra la înălțime, pe scară sau diferite platforme asigurate.

Responsabilități

- pregătește comenzile conform facturilor; - așează marfa în depozit în funcție de data expirării, respectând principiul FIFO (First In, First Out); - menține curățenia zilnică în depozit; - descarcă marfa de la furnizori, respectând indicațiile date de superiori;  - execută calitativ și la termen sarcinile de serviciu în vederea atingerii obiectivelor stabilite de conducerea companiei; - respectă prevederile Regulamentului Intern, ale Contractului Colectiv de Muncă, Contractului Individual de Muncă, Normele de Protecție a Muncii și PSI; - menține la standardele unei bune funcționări, aparatele și echipamentele din dotare; - execută orice alte dispoziții date de superiorul ierarhic în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectării temeiului legal.

Beneficii:

- contract de muncă pe o perioadă nedeterminată; - asigurarea transportului; - oferirea unei mese calde/zi; - echipament de lucru.

Te invităm să ne trimiți CV-ul tău actualizat la adresa de e-mail.

Train2Perform este o companie specializată în furnizarea de servicii profesioniste în domeniul Resurselor Umane. Echipa noastră oferă partenerilor de business soluții personalizate pentru optimizarea relațiilor interumane, acoperind următoarele domenii: recrutare și selecție de personal, training, consultanță și management al resurselor umane.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 270031693