2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Popesti-Leordeni
Postat 17 mai 2024

Manipulant marfa

Salariu

2 500 - 2 700 lei

Localizare

Popesti-Leordeni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 33669215

Cautam manipulanti marfa, pentru colectarea deseurilor de echipamente electrice si electronice din Bucuresti si imprejurimi.

*Responsabilitati post: incarca/descarca marfa, inventariaza marfa; Comunica in permanenta cu superiorul; Contacteaza clientul telefonic; Verifica marfa receptionata/livrata din punct de vedere cantitativ si calitativ; Participa la operatiunile de sortare, etichetare si inventariere a marfii; Este raspunzator de ordinea si curatenia din zona de receptie/ expeditie, contribuie si mentine la pastrarea curateniei.

*Beneficii: Salariu net 2500 lei, la care se adauga tichete de masa 30lei/zi, bonus cantitate dupa 3 luni de vechime, bonus Paste/Craciun, decont transport in limita a 200 lei/luna.

*Candidat ideal: minim 8 clase, persoana responsabila, serioasa si amabila; abilitati de lucru in echipa; flexibilitate si respect privind programul de lucru.

Localitate

Popesti-Leordeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 270017813