2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 1
Postat 04 iunie 2024

Manipulant marfa

Salariu

3 000 - 3 050 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experienta

Descriere

Candidatul ideal:

Nivelul de studii: scoala profesionala / liceu;

Rezistenta la efort fizic de durata;

Spirit de observatie, memorie vizuala;

Rezistenta la sarcini de lucru repetitive;

Abilitati de comunicare si interrelationare personala;

Capacitatea de a lucra in echipa / spirit de cooperare / receptivitate;

Orientare spre rezultate, proactivitate, atitudine pozitiva;

Permis de conducere categoria B - reprezinta avantaj

Atestat ISCIR – prezinta avantaj

Descrierea jobului:

Pregatirea si efectuarea livrarilor/preluarilor de marfa;

Transporta / preia marfa la sediul clientilor si se asigura ca aceasta corespunde cantitativ si calitativ;

Receptia marfurilor pe baza documentelor specifice;

Organizarea marfii pe categorii;

Depozitarea marfii in spatiul adecvat;

Raspunde de utilizarea corespunzatoare a autovehiculului;

Program de lucru de L-V, 08.00-17.00 (cand nu sunt curse in afara Bucurestiului) – 1 ora pauza de masa.

Punct de lucru: A1 Bucuresti-Pitesti, km.13, Ilfov, parc logistic CTP.

Descrierea companiei:

Din anul 2007, SDA Servicii de Depozitare si Arhivare SRL asigura managementul documentelor si ofera servicii si solutii complete in domeniul arhivarii si depozitarii documentelor, conform legislatiei in vigoare.

Oamenii formeaza echipa. Dorim sa ne mentinem reputatia bazata pe oferirea unor servicii de inalta calitate printr-o atitudine loiala si profesionista a fiecarui angajat.

Fiecare client reprezinta un caz particular si pentru fiecare definim si modelam solutiile care i se potrivesc cel mai bine.

Ne desfasuram activitatea intr-un mod transparent, etic si responsabil construind parteneriate de afaceri pe termen lung.

Intotdeauna cautam solutii noi si reinvestim pentru imbunatatirea calitatii si performantei serviciilor oferite.

SDA-Servicii de Depozitare si Arhivare SRL

Brasov, Str.13 Decembrie, Nr.96

Tel. 07******25

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 249362504