2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Prahova
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Ploiesti
Departament HR
Postat 12 mai 2024

Magaziner - Stivuitorist

Salariu

5 500 - 6 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 10

Descriere

Studii:

-Studii medii;

Competente:

-Experienta pe operarea stivuitoarelor cu lame laterale;

-Autorizatie stivuitorist valida;

-Indemanare, rabdare, capacitatea de a desfasura sarcini repetitive;

-Spirit de observatie dezvoltat, atentie la detalii;

-Capacitate de a lucra in echipa;

-Corectitudine, seriozitate;

-Rezistenta la stres;

Responsabilitati:

-Pregateste marfurile pentru expediere conform formularului de incarcare;

-Controleaza vizual marfurile incarcate;

-Manipuleaza si aseaza produsele finite sau materiile prime in spatiile special amenajate;

-Comunica deficientele constatate si orice neconformitate observata;

-Participa la inventarierea marfurilor;

-Rearanjeaza produsele pe locatii conform indicatiilor primite de la managerul direct;

-Verificarea cantităților (notă de livrare – prezență fizică);

-Întocmirea documentelor de recepție a bunurilor folosind sistemul ERP/ terminalul depozitului;

Program de lucru in  schimburi;

Beneficii:

-Salariu 5500-6000 lei BRUT (in functie de experienta)

-Ore suplimentare platite dublu;

-Tichete de masa de 30 lei/zi lucrata;

-Decont de transport;

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 269610461