2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 3
Postat 08 mai 2024

Lucratori pentru Atelier Productie Materiale Publicitare

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

Cautam sa angajam lucrator entuziast, dornic sa se formeze intr-un Atelier de Productie Publicitara prezent de 18 ani pe piata din Romania.

Experienta nu este neaparat necesara dar daca exista poate prezenta un avantaj. Important pentru noi este sa fi o persoana serioasa, organizata si responsabila in munca de zi cu zi si sa iti doresti sa inveti de la noi. Sa fii atent la detalii si indemanatic in utilizarea echipamentelor din dotare (cutter, bormasina, flex, etc).

Permis de conducere categoria B poate reprezenta de asemenea un avantaj.

Investim in oameni si in echipamente, suntem ca o familie si ne pasa de cei de langa noi.

Ne respectam furnizorii si suntem atenti la nevoile clientilor incercand sa raspundem prompt la fiecare solicitare si proiect in parte.

Responsabilitati job:

·       executare, personalizare si asamblare materiale publicitare folosind echipamentele din dotare

·       montare produse publicitare: colantare -decolantare, aplicare tapet, decorare spatii, asamblare standuri publicitare

·       executie materiale publicitare utilizand materialul specific domeniului

·       pregatire colete pentru distribuire, ambalare cutii pentru materiale publicitare

Beneficii:

·       oferim salariu atractiv

·       contract de munca pe perioada nedeterminata

·       prima de sarbatori

Va rugam sa folositi numarul de telefon 07******28 doar pentru mesaje pe Whatsapp sau pe platforma OLX. Va vom raspunde in cel mai scurt timp. Multumim!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 252399493