2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Brasov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Brasov
Ioan Fota
Postat 23 mai 2024

Lucrator productie abrazive

Localizare

Brasov

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Echipa SEDA INVEST cauta colegi noi pentru unitatea de Productie discuri abrazive din Parc Industrial Prejmer!

Responsabilitati:

Verifica din punct de vedere dimensional produsele abrazive;

Verifica vizual conformitatea si integritatea produselor abrazive;

Realizeaza testarea periodica a discurilor abrazive:

-test de debitare

-test de viteza periferica

Tine sub control toate inregistrarile de Calitate conform standardelor;

Urmareste calitatea produselor pe intregul flux de productie;

Realizeaza ambalarea si etichetarea produselor;

Iti oferim:

Transport asigurat;

Loc de munca stabil intr-o echipa orientata spre dezvoltare si succes;

Program de lucru de luni-vineri in intervalul orar 07:00-15:30;

Tichete de masa 35 ron/tichet, asigurare medicala privata;

Sustinem dezvoltarea profesionala a angajatilor, colectivul este dinamic iar mediul de lucru este unul cat se poate de placut;

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 235485449