2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Popesti-Leordeni
Postat 15 mai 2024

Lucrator depozit magazin online

Salariu

2 000 - 3 200 lei

Localizare

Popesti-Leordeni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 23733736

Descriere

Lucrator Depozit Magazin online

Candidatul Ideal

angajeaza o persoana entuziasta si foarte organizata pentru postul de Lucrator Depozit Magazin online Este necesar sa dai dovada de adaptabilitate si sa mentii un nivel ridicat de integritate si confidentialitate. Cautam o persoana onesta, atenta,organizata, punctuala si cu simt dezvoltat al responsabilitatii, cu spirit organizatoric .Este nevoie sa ai cel putin studii medii, abilitati de prioritizare a sarcinilor si sa fii disponibil la deplasari in Bucuresti.

Descrierea jobului

Responsabilitatile job-ului includ: - Receptie produse sosite in depozit, inclusiv preluarea si predarea documentele de livrare - Incarcare / descarcarea masinilor de marfa si manipularea marfurilor - Organizare, repartizare si manipulare corecta a produselor din depozite

- Pregatirea marfii pentru livrare si le ambalarea in conformitate cu comanda. - Verificarea cantitativa si calitativa a retururilor

- Participarea la inventarele lunare/periodice.

- PROGRAM : 8:30-17:30

- SALARIU MOTIVANT + BONURI MASA + BONUSURI

Cerințe:

Experienta minim 2 an pe o pozitie similara

Permisul de conducere constituie un avantaj.

Descrierea companiei

Cosmeticos este un magazin online ce comercializeaza aparatura ptr saloane si produse de ingrijire personala. Locatia unde se desfasoara activitatea principala este pe strada Astrelor in Popesti-Leordeni, jud Ilfov.

Localitate

Popesti-Leordeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Popesti-Leordeni
ID: 268053857