2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Constanta
Postat 22 mai 2024

Lucrator comercial polivalent Alfa Beta Tomis 3

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Constanta

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureCUI / CIF: RO1873054

Alege Supermarketul Alfa Beta SRL, alege să crești împreună cu noi!

Alătură-te echipei noastre la Alfa Beta SRL, unde ne mândrim cu un mediu de lucru prietenos și oportunități ample de promovare. Suntem în căutare de lucrători comerciali pentru magazinele noastre din Constanța! Dacă ești o persoană implicată, cu o atitudine deschisă și orientată spre nevoile clientului, te vrem în echipa noastră!

Descrierea Jobului

  • Aprovizionezi rafturile cu produse și verifici termenul de valabilitate al acestora.

  • Te asiguri de corectitudinea și actualizarea prețurilor afișate pe raft

  • Scanezi produsele la casa de marcat și încasezi contravaloarea lor.

  • Oferi informații și suport clienților.

Beneficii

  • Tichete de masă.

  • Bonusuri de performanta.

  • Posibilitate de promovare rapida.

  • Training facil și oportunități de dezvoltare în cadrul companiei.

Descrierea Companiei: De peste trei decenii, la Alfa Beta SRL, ne respectăm colegii și clienții, concentrându-ne atenția și eforturile către ei. Compania este bazată și dezvoltată pe principii sănătoase de loialitate, respect și eficiență. Alătură-te comunității noastre și crește alături de noi!

Salariul afisat este brut.

Vino și tu în comunitatea Alfa Beta!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 270211269