2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Timis
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Timisoara
Postat 01 mai 2024

Lucrator Comercial - Cofetaria NAOMI Aradului

Localizare

Timisoara

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Adresa Cofetăriei este: Calea Aradului Nr. 85A

Căutăm o persoană cu experiență în vânzări, care să se alăture echipei noastre. Candidatul ideal va fi: optimist, motivat și cu o pasiune pentru industria de cofetărie.

Responsabilitățile includ, dar nu se limitează la:

  • Servirea clienților și oferirea de informații despre produsele noastre de cofetărie

  • Pregătirea și prezentarea produselor de cofetărie pe rafturi

  • Gestionarea stocului și a inventarului

  • Menținerea curățeniei și a ordinei în cofetărie

Experiența în industria alimentară și cunoașterea produselor de cofetărie sunt avantaje. Candidatul ideal trebuie să fie dispus să lucreze într-un mediu dinamic și să poată oferi servicii excelente clienților noștri.

Dacă sunteți interesat și credeți că aveți ceea ce este nevoie pentru a face parte din echipa noastră de la cofetăria noastră, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. Vă mulțumim pentru interesul acordat și abia așteptăm să vă întâlnim!

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 256836657