2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Cluj-Napoca
Postat 15 mai 2024

lucrător comercial/barman/barista

Salariu

3 200 - 4 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studenti

Căutăm persoane motivate și dinamice pentru a se alătura echipei noastre în calitate de lucrător comercial, responsabil cu prepararea produselor, servirea clienților și încasarea acestora. Poziția este disponibilă atât în regim full time, cât și part time, cu un orar flexibil adaptabil nevoilor tale. Locația se afla în Baza Sportiva "La Terenuri".

Cerințe:

-Servirea promptă și eficientă a băuturilor/preparatelor clienților

-Crearea și menținerea unei atmosfere plăcute și prietenoase pentru clienți

-Gestionarea comenzilor și încasarea plăților

-Menținerea curățeniei și a ordinii în zona de servire a preparatelor

Beneficii:

-Salariu competitiv între 3200 și 4000, în funcție de experiență și abilități

-Orar flexibil adaptabil nevoilor tale, cu posibilitate de lucru full time/part time

-Oportunități de creștere și avansare în cadrul companiei

-Mediu de lucru dinamic și prietenos

Pentru mai multe detalii vă rog să ne contactați la numărul de telfon 07******37!

Căutăm un barista/barman pasionat pentru a se alătura echipei noastre din Baza sportiva La Terenuri, Manastur. Dacă ești entuziast, orientat către clienți și ai o pasiune pentru cafea/băuturi, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine să te alături unei echipe dinamice .

Iată un model simplu pentru un anunț de angajare pentru poziția de barista sau barman:

Anunț de Angajare: Barista/Barman

Descrierea Poziției: Căutăm un barista/barman talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre din [numele locației]. Dacă ești entuziast, orientat către clienți și ai o pasiune pentru cafea/băuturi, aceasta este o oportunitate excelentă pentru tine să te alături unei echipe dinamice și să contribui la crearea unei experiențe memorabile pentru clienți.

Responsabilități:

  • Prepararea și servirea băuturilor

  • Menținerea curățeniei și a ordinei în zona de lucru și în zona de servire

  • Gestionarea comenzilor și a plăților în mod precis și eficient

  • Asigurarea unui serviciu clienți de excepție și crearea unei atmosfere prietenoase și primitoare

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul serviciilor de cafea/băuturi este un avantaj, dar nu este obligatorie

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții

  • Atitudine pozitivă și orientare către satisfacerea clienților

  • Flexibilitate în programul de lucru și disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri și sărbători

Beneficii:

-Orar flexibil adaptabil nevoilor tale, cu posibilitate de lucrul full time/part time..

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 266448306