2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Brasov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Brasov
Postat 11 mai 2024

Lucrator bucatarie

Salariu

2 700 - 3 000 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Oyra Food din Brasov angajeaza lucrator bucatarie

BENEFICII:

  • Prime si bonusuri in functie de performanta

  • Decontare transport (abonament RAT)

  • Concediu in cadrul sarbatorilor religioase importante

  • Bonuri de masa

RESPONSABILITATI PRINCIPALE:

  • Curatat legume

  • Curatenie in bucatarie

  • Spalat Vase

  • Tocat legume

  • Manipulat marfa

  • Pregatire comenzi

PROGRAM: 6.30 – 14.30 de luni - vineri

CINE SUNTEM NOI?

Oyra Food are o experienta de 9 ani in catering pentru copii. Este singura companie din Brasov care se ocupa exclusiv cu prepararea meniurilor destinate copiiilor din scolile, gradititele si after-school-urile private din judet.

Misiunea noastra este de a oferi cele mai bune preparate celor mici (gust si echilibru nutritional).

PENTRU DETALII SI INTERVIU:

Va rugam sa lasati un CV in mesageria OLX sau apelati la numarul de contact.

Mesajele cu CV atasat vor avea prioritate !

Va rugam in mesaj sa lasati numarul de telefon !

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 238643005