2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori constructii - Bucuresti
  7. Muncitori constructii - Sectorul 4
Postat 22 mai 2024

KREATIV ALPIN angajeaza Alpinisti utilitari cu experienta in domeniu

Salariu

5 000 - 7 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 33135411

Compania KREATIV ALPIN angajeaza doi Alpinisti Utilitari si / sau Tehnicieni IRATA cu minim 2 ani de experiență, pentru a se alătura echipei noastre din domeniul construcțiilor și lucrărilor la înălțime. Candidatul ideal va fi responsabil de efectuarea lucrărilor de montaj, întreținere și reparații la înălțime, respectând standardele de siguranță și calitate.

Responsabilități:

  • Realizarea lucrărilor de montaj, întreținere și reparații la înălțime conform cerințelor specifice

  • Utilizarea echipamentelor de protecție și a tehnicilor adecvate pentru a asigura siguranța personală și a colegilor

  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru finalizarea proiectelor în termen și conform standardelor stabilite

  • Participarea la sesiuni de formare și instruire pentru a-ți dezvolta continuu abilitățile

Cerințe:

  • Experiență minimă de 2 ani în domeniul alpinismului utilitar sau ca tehnician IRATA

  • Certificare alpinism utilitar sau IRATA, valabile

  • Abilități excelente de comunicare și lucru în echipă

  • Atenție la detalii și orientare către rezultate de calitate

  • Flexibilitate și capacitate de a lucra în condiții variate de mediu

Beneficiie de a lucra alături de echipa noastră includ:

  • mediu de lucru dinamic și provocator;

  • pachet salarial motivant ce va fi negociat la interviu, in baza experientei;

  • posibilitatea de a lucra la proiecte variate și interesante;

  • echipamente complete de lucru;

  • se ofera cazare si diurna pentru proiectele desfasurate in afara Bucurestiului;

  • contract de munca pe perioada nedeterminata, inregistrat cu intreg salariul negociat la interviu;

  • bonusuri de performanta;

  • prime de sarbatori;

Dacă ești pasionat de alpinismul utilitar și ai experiența necesară, te invităm să aplici pentru această poziție și să faci parte din echipa noastră dedicată și profesionistă!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 267730274