2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bihor
  5. Alte locuri de munca - Oradea
Postat 11 mai 2024

Junior SEO - Caut un junior SEO în Oradea!

Salariu

800 - 1 000 €

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Cunoașterea limbii maghiare este esențială!

Atribuții:

- Audituri SEO.

- Sarcini de optimizare SEO.

- Monitorizarea site-ului,

- Analiza concurenților din punct de vedere SEO.

- Efectuarea de cercetări de cuvinte cheie, formularea de concluzii pe baza cercetărilor de cuvinte cheie.

- Citirea de știri SEO pentru a fi la curent cu tendințele actuale.

- Colaborarea cu colegii de cont.

- Raportarea și raportarea către conducerea companiei și managerul SEO.

Așteptări:

- Experiență anterioară în domeniul SEO

- Familiaritate cu principalele instrumente de analiză sau să fie capabil să învețe rapid cum să le folosească - cum ar fi SEMrush, Ahrefs, Google Analytics, Google Search Console etc.

- Să știți ce înseamnă indexul Google.

- Cunoașteți metrici precum: numărul de impresii, poziția medie, numărul de clicuri, CTR, rata de respingere, sesiunea, etc.

- Abordare analitică, vă place să analizați diferite probleme și să găsiți soluții.

- Să fii capabil să înveți în permanență și să încorporezi noi cunoștințe SEO în activitatea ta zilnică.

Ce vă oferim:

- Participați la proiecte SEO interesante la nivel național și internațional, care oferă oportunități excelente de învățare și experiență.

- Acces la instrumente SEO utilizate la nivel internațional și învățarea modului de utilizare a acestora.

- Efectuarea unor sarcini analitice deosebite.

- Salariu competitiv

- Mediu de lucru bun

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269894845