2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Sibiu
  6. Ingineri - Sura Mare
Postat 19 mai 2024

Inginer mecanic proiectant

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Sura Mare

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO5714396

Descriere

Candidatul Ideal

Cerinte minime: - Absolvent al unei facultati cu profil mecanic/inginerie industriala

- Avand cunostinte de nivel ridicat de inginerie mecanica

- Disponibilitate pentru o relatie contractuala de durata

- Capacitate buna de analiza si decizie

- Experienta in domeniul proiectarii mecanice

- Cunostinte de operare in Catia V5 si AutoCAD

- Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă

Descrierea jobului

Responsabilitati

- Dezvoltarea și proiectarea de soluții tehnice în conformitate cu cerințele clienților și standardelor de calitate

- Colaborarea strânsă cu echipa tehnică pentru identificarea și implementarea celor mai bune practici și soluții

- Crearea și revizuirea documentației tehnice necesare pentru proiectele în lucru

Beneficii:

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe dinamice si competitive.

- Posibilitati de instruire

- Atmosfera de lucru placuta

- Salar motivant

- Tichete de masa in valoare de 40 lei/zi lucratoare

- Nu se lucreaza in weekend

- Prime si bonusuri

Localitate

Sura Mare,

Sibiu

Sibiu, Sura Mare
ID: 270205231