2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bacau
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bacau
Postat 21 mai 2024

Inginer Mecanica / Electromecanica / Automatizari

Salariu

3 500 - 5 000 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: AbsolventNumarul de posturi disponibile: 1

CNC Turbo, lider în reparația turbosuflantelor auto, cu sediul în Bacău, pe strada Veronica Micle nr. 77, își extinde echipa și caută un Inginer Mecanic / Electromecanic talentat și dedicat.

Ne dorim să atragem candidați pasionați, care vor să facă parte dintr-o echipă unită și să contribuie la succesul nostru comun. Încurajăm și candidații la început de carieră, oferindu-le sprijin și oportunități de creștere profesională.

Responsabilități:

  • Asamblarea și reglarea turbosuflantelor folosind echipamente specifice

  • Operarea pe calculator pentru efectuarea testelor finale

  • Implementarea cunoștințelor de mecanică și electromecanică în activitățile zilnice

Profilul ideal:

  • Studii superioare în domeniul mecanic sau electromecanic

  • Cunoștințe solide de operare pe calculator

  • Experiență în reparații și întreținere de echipamente sau electrotehnică

  • Atitudine orientată către detalii și lucru în echipă

  • Dorință de a învăța și de a atinge cele mai înalte standarde de calitate

Ce oferim:

  • Pachet salarial atractiv care răsplătește munca și dedicarea, recunoscând valoarea fiecărui angajat.

  • Oportunități continue de formare și dezvoltare profesională, pentru a-ți perfecționa abilitățile și a te simți împlinit profesional.

  • Un mediu de lucru dinamic, cu tehnologie avansată și colegi prietenoși, unde fiecare zi aduce noi provocări și satisfacții.

  • Posibilitatea de a contribui la proiecte inovatoare și de a-ți vedea impactul muncii tale în produse de înaltă performanță.

Dacă ești motivat de dezvoltarea continuă și dorești să faci parte dintr-o companie care apreciază și recompensează eforturile tale, te invităm să ne contactezi telefonic sau să trimiți CV-ul tău. Abia așteptăm să te cunoaștem și să construim împreună un viitor de succes!

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 254927637