2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Hunedoara
  6. Ingineri - Deva
Postat 19 mai 2024

Inginer constructor - Sef coordonator punct de lucru

Salariu

6 000 - 10 000 lei

Localizare

Deva

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Necesita deplasariRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visa

Angajam ingineri constructori pentru coordonarea lucrarilor in cadrul proiectelor din Deva , Timisoara si imprejurimi

Cerinte:

-Experienta in gestionarea proiectelor din domeniul constructiilor civile si industriale

-Experienta in coordonarea echipelor de muncitori si in “lucrul” cu oamenii, -Comunicare si cooperare buna

-Experienta relevanta in activitati de project management -Permis de conducere, categoria B

-Capacitatea de a lua decizii

-Competente foarte bune de organizare, planificare, coordonare, control

-Cunoasterea limbii Engleza

Responsabilitati / descrierea postului:

-Coordonează direct echipele de pe santier in vederea executarii lucrărilor -Verifica si raspunde de realizarea lucrarilor in termenele stabilite

- Stabileste graficul de executie Ia masuri pentru indeplinirea normelor si a graficului de executie

-Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii si respectarii termenelor de executie

- Urmareste ca aprovizionarea cu materiale/piese auto si echipamente comandate sa se faca la timp

- Raspunde de respectarea riguroasa a tehnologiilor de executie, controland calitatea lucrarilor

- Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate

- Intocmeste fisa de productie zilnica

-Are sub control rapoartele de lucru si verificare situatii de lucrari.

-Intocmeste situatii de lucrari, deconturi, devize, centralizatoare si oferte, dupa caz.

Localitate

Deva,

Hunedoara

Hunedoara, Deva
ID: 258438569