2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Dolj
  6. Reprezentanti vanzari - Craiova
Postat 24 mai 2024

Angajam Consultant Educational - Recrutare activa - Full-Time REMOTE

Salariu

3 000 - 8 000 lei

Localizare

Craiova

Tip contract

Colaborare

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Remote/ La distantaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaNumarul de posturi disponibile: 5

iLearn UK, agentie prestigioasă de consultanță educațională cu sediul în Londra, caută în prezent consultanți educaționali experimentați și calificați pentru a se alătura echipei noastre.

 Această poziție remote vă permite să lucrați din confortul casei dumneavoastră din România.

Candidatul ideal pentru acest rol trebuie să dețină următoarele calificări:

·         Experiență anterioara obligatorie în servicii pentru clienți sau vânzări

·         Abilitatea de a stabili conexiuni și de a gestiona relațiile cu clientii intr-un mod placut

·         Abilități excelente de comunicare, atât oral, cât și în scris

·         Proficiență în limba engleză (obligatoriu) atat scris cat si vorbit.

·         Capacitatea de a respecta termene limită strânse

·         Cunoștințe avansate de utilizare a programelor Office

·         Abilități excepționale de gestionare a timpului și prioritizare a taskurilor

·         Atenție la detalii și abilități puternice de rezolvare a problemelor

·         Rezidență anterioară în Marea Britanie și familiaritate cu sistemul său educațional

·         Lucru in echipa cu o atitudine prietenoasă și perspicace

·         Atitudine profesională față de colegi și clienți

·         Experiența de a lucra într-un mediu supervizat

·         Abilități excelente de gestionare a timpului și autocontrol

·         Atenție sporită la detalii și abilități de cercetare

Descrierea postului:

În calitate de consultant educațional la iLearn UK, veți fi responsabil de: furnizarea de informații despre universități și colegii acreditate, intocmirea dosarelor de admitere și gestionarea întrebărilor clienților în cadrul sistemului nostru CRM.

Program de lucru:

  • Luni - Vineri: 11:00 - 19:00

  • Sâmbătă: Prin rotatie

  • Pauză: 1 oră

Oferim:

  • Salariu competitiv

  • Sistem de bonusare

  • Perioada de training platit

  • Proces de evaluare:

Vă rugăm să rețineți că, în cadrul procesului de evaluare, putem efectua un test scris și un interviu oral pentru a evalua în continuare calificările dumneavoastră.

Dacă îndepliniți calificările de mai sus și sunteți pregătit să vă asumați acest rol provocator, vă încurajăm să aplicați acum.

Vă rugăm să rețineți că doar candidații care îndeplinesc criteriile specificate vor fi luați în considerare pentru această poziție.

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 270353582