2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Otopeni
Postat 13 mai 2024

Ibis Styles Bucharest Airport OTOPENI angajeaza Bucatar

Localizare

Otopeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaNumarul de posturi disponibile: 1

Responsabilitati BUCATAR: Pregatirea si servirea a la carte. Se lucreaza in ture de 12h, 2 cu 2. Activitatile sunt specifice unui hotel de 3* cu proceduri de lucru bine stabilite.Remuneratia si beneficiile sunt in functie de experienta si ulterior rezultate.hotelul Ibis Styles Bucharest Airport isi doreste sa ofere colaboratorilor sai o experienta de munca unica, care sa aduca beneficii si la nivel de dezvoltare personala si profesionala, fiind un pas important in cariera oricarei persoane care activeaza in industria ospitalitatii

Localitate

Otopeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Otopeni
ID: 267493037