2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Constanta
  6. Personal receptie si administratie - Mamaia
Complex Savoy SA
Postat 23 mai 2024

Hotel Savoy 4* din Mamaia, angajeaza CAMERISTE si FEMEI la SPALATORIE

Salariu

3 400 - 4 150 lei

Localizare

Mamaia

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

APLICA la acest job daca:

  • Disciplina si calitatea reprezinta valori in munca ta

  • Vrei sa contribui la crearea celei mai bune experiente All Inclusive din Romania

  • Experienta in domeniu reprezenta avantaj

De ce merita sa lucrezi in echipa noastra:

  • Vei sti clar ce ai de facut si cum esti rasplatit pentru asta, salariile in compania noastra sunt primite la timp si intotdeauna pe masura muncii depuse.

  • Vei primi intotdeauna claritate si sustinere. De aceea, la fiecare inceput de zi are loc o intalnire cu toata echipa din departament, unde discutam rezultatele precedente, problemele intampinate si ne asiguram ca fiecare are resursele necesare pentru a-si face munca perfect.

Responsabilitati:

  • Asigura curatenia camerelor in timpul sejurului si dupa plecarea oaspetilor, respectand programul si intervalele orare alocate

  • Schimba lenjerii si prosoape in timpul sejurului si dupa eliberarea camerelor de care oaspeti

  • Aranjeaza apartamentele conform instructiunilor primite, in functie de numarul si necesitatile oaspetilor

  • Comunica persoanelor responsabile despre refacerea stocului de produse necesare in camere

  • Verifica functionalitatea obiectelor de mobilier, a obiectelor sanitare si aparatelor electrocasnice din camere dupa plecarea fiecarui oaspete

  • Raporteaza eventuale nereguli ale camerelor

  • Raporteaza finalizarea curatenie in vederea check-inului

OFERTA SALARIALA pentru lunile IUNIE, IULIE, AUGUST si SEPTEMBRIE:

2600 LEI/LUNA+800 LEI (BONURI DE MASA) = 3400 LEI/LUNA

+ DECONTARE DE TRANSPORT

Daca te-ai hotarat sa aplici pentru acest post, completeaza formularul de aplicare si te sunam noi. Completarea va dura mai putin de 1 minut iar el ne ofera posibilitatea sa te contactam in vederea stabilirii unui interviu.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Mamaia,

Constanta

Constanta, Mamaia
ID: 253809190