2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal curatenie si cameristi
  5. Personal curatenie si cameristi - Brasov
  6. Personal curatenie si cameristi - Predeal
Postat 02 mai 2024

Hotel Orizont din Predeal angajeaza Manager in activitatea de turism

Localizare

Predeal

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 10CUI / CIF: 35185823

Hotel Orizont din Predeal angajeaza Manager in activiatea de turism. Daca doriți să faceți parte dintr-o echipă de oameni dedicați și dornici de a oferi servicii de cea mai bună calitate, Hotel Orizont Predeal este locul ideal în care vă puteți dezvolta!

Cerinte:

  • Persoana cu abilitati de conducere si cunostinte financiar contabile si constructie bugetara

  • Persoana cu gandire strategica, responsabila, independenta, proactiva, organizata, eficientă, orientata catre rezultate, cooperare si dezvoltare

  • Abilitati excelente de leadership, management si comunicare

  • Orientare spre gasirea permananta de solutii eficiente la situatii complexe

·         Capacitatea de a lua decizii rapide si eficiente intr-un mediu dinamic si provocator

  • Abilitati foarte bune de time management si project management

  • Experienta in gestionarea eficienta a bugetului de venituri si cheltuieli operationale si in realizarea indicatorilor de performanta

  • Flexibilitate si disponibilitate de a lucra in weekenduri si de sarbatori, in functie de activitatea operationala

  • Limba engleza nivel avansat; cunostinte operare program de gestiune  hoteliera Opera

Exerienta in industria hoteliera: minim 3 ani ca Manager in activitatea de turism, Hotel Manager sau  minim 5 ani pe o pozitie de management (Rooms Division Manager, Sales & Marketing Manager);

Responsabilitati:

  • Este responsabil pentru intreaga activitate operationala a hotelului.

  • Coordoneaza echipa si toate aspectele activitatii operationale, asigurandu-se ca fiecare departament operational funcționează eficient la un nivel optim, pentru a presta servicii de calitate in mod constant, generand venituri, optimizand in permanenta cheltuielile.

  • Creeaza o cultura pozitiva axata pe customer care si fidelizarea echipei, printr-o abordare creativa si adaptare permanenta la schimbare, care sa conduca la succesul hotelului pe piata hoteliera din Romania.

Ce oferim:

  • Contract de muncă pe perioada nedeterminata

  • Ore suplimentare platite si bonuri de masa la valoarea maxima de 33 lei/zi lucrata

  • Zile de concediu de odihna proportional cu vechimea in munca (intre 22 si 25 zile)

  • Salariu in functie de experienta, aptitudini si implicare

  • Posibilitate de dezvoltare profesională si invatare la locul de munca

Va asteptam sa va alaturati celui mai mare hotel din Predeal!

Localitate

Predeal,

Brasov

Brasov, Predeal
ID: 269704227