2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Hostess
  5. Hostess - Bucuresti - Ilfov
  6. Hostess - Bucuresti
  7. Hostess - Sectorul 3
Postat 29 mai 2024

Hostess - Bucuresti, 3600 RON net

Salariu

3 600 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Intra Interim, agent de muncă temporară Autorizat de către Ministerul Muncii, activează pe piața de recrutare din 2018. Suntem prezenți atât în România, cât și în Franța, Germania si Belgia pentru ca misiunea dvs să fie un adevărat succes!

Intra Interim angajează Hostess pentru un client din Romania, Bucuresti.

Cerințe:

  • Experienta in domeniu

  • Permis de conducere categoria B - reprezinta un avantaj

  • Cunoasterea limbii engleze la mediu/avansat - OBLIGATORIU

  • Este foarte important sa puteti lucra in echipa dar si sa fiti autonom (sa fiti capabil sa va descurcati si singur), sa fiti serios si responsabil

Responsabilități:

  • Întâmpinarea și preluarea clienților restaurantului cât și conducerea acestora la masă

  • Conduce clientul fără rezervare la masa în funcție de numărul de personae, de locurile disponibile în restaurant și de preferințele acestuia

  • Preluarea rezervărilor online/telefonice/fizice precum și confirmarea acestora cu clienții restaurantului

Condiții:

  • Salariul 3600 RON net/luna

  • Tichete de masă 35 RON/ zi

  • Decontare transport 200 RON

  • Program 40 ore/saptamana

  • Contract pe perioada nedeterminata in Romania

  • Se ofera uniforma de munca

Contactează-ne pentru mai multe detalii la numarul de telefon: 0374 477 800, în intervalul orar 10:30-16:30, de luni până vineri.

Prin apelarea numărului de telefon afișat în anunț sau prin trimiterea de mesaje la acesta, vă exprimați în mod liber și neechivoc consimțământul privind furnizarea informațiilor necesare derulării procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL.

Consimțământul poate fi retras oricând. Retragerea consimțământului nu afectează legalitatea prelucrării datelor pe baza consimțământului înainte de retragerea acestuia.

Pentru a cunoaste intreaga echipa si pentru alte informatii despre noi accesati site-ul nostru oficial Intra Interim.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 270257478