2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Maramures
  6. Personal necalificat - Baia Mare
SC AVANTAJ PRIM PRODUCT SRL
Postat 28 mai 2024

Fabrica Tabla angajeaza Operator

Salariu

3 200 - 4 000 lei

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO38534774

SC AVANTAJ PRIM PRODUCT SRL, companie cu activitate de comert si productie, cu 10 ani experienta pe piata din Romania, angajeaza muncitori cu sau fara experienta pentru atelierul de tinichigerie din Tautii Magheraus.

Cerinte:

  • Abilități de măsurare precisă

  • Atenție la detalii

  • Experienta reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie

  • Punctualitate si seriozitate

  • Atitudine pozitiva, respectuoasa si prietenoasa;

  • Apt din punct de vedere fizic.

Responsabilitati:

  • Debitare tabla si aluminiu cu utilaje specifice,

  • Taiere tabla si aluminiu,

  • Masurare,

  • Asamblare garduri metalice si de aluminiu,

  • Confectionare, pe baza de schita, diferite elemente de tinichigerie.

  • Montaj panouri de gard

Se ofera:

  • Loc de munca stabil

  • Se lucreaza la atelierul companiei

  • Salariu motivant negociat in timpul interviului

  • Program fix, luni-vineri 08:00- 17:00- cu pauza de masa

Locația atelierului : Tautii Magheraus, in spate la Autoland

Mai multe detalii la telefon.

Așteptăm telefonul tău!

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 269878632