2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Iasi
  6. Operatori productie, confectioneri - Holboca
Straton Constantin
Postat 22 mai 2024

Fa parte din echipa OnLeaf - Operator Productie - Industria Alimentara

Salariu

2 350 - 2 700 lei

Localizare

Holboca

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO40713550

OnLeaf cauta colegi in productie pentru realizarea ceaiurilor, condimentelor si sosurilor.

Verifica site-ul www.onleaf.ro si vezi produsele la care poti contribui si tu!

Trimite-ne CV-ul tau sau lasa-ne un mesaj cu experienta anterioara.

·        Locatia se afla la intrare in Holboca, Iasi

Vei lucra alaturi de echipa actuala care te va indruma prin procedurile si etapele noastre de lucru!

Salariu net: 2.360 lei, contract de munca nedeterminat. Marire salariala dupa primele 3 luni.

Meriti mai mult? Discutam la interviu!

Bonus lunar

Responsabilitatile tale:

- preluarea/sortarea fructelor si legumelor (nu necesita efort fizic);

- spalarea/maruntirea fructelor si legumelor - cu ajutorul utilajelor si echipamentelor puse la dispozitie;

- asezarea materiei prime in utilajele pentru deshidratare;

- urmarirea instructiunilor managerului de productie;

- amestecarea ingredientelor pentru ceaiuri, condimente si ambalarea produselor finite;

- pastrarea curateniei in spatiu;

P.S.

* Toate produsele noastre sunt naturale si punem accent pe calitate, de aceea atentia la detalii conteaza.

* Echipa noastra lucreaza mai bine prin prietenie si ajutor reciproc.

P.P.S.: Nu uita de CV sau mesajul cu experienta anterioara!

Localitate

Holboca,

Iasi

Iasi, Holboca
ID: 243816866