2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Cluj
  6. Transport marfa - intern - Cluj-Napoca
Postat Azi la 10:25

Exclusiv Catering angajeaza coordonator echipa soferi

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2

Exclusiv Catering este in cautarea unui șofer experimentat și dedicat, care să se alăture echipei noastre dinamice și să preia rolul de coordonator de echipă.

Daca atitudinea ta este orientată către echipă iar capacitatea de a coordona și motiva restul echipei, te caracterizeaza sunteți persoana potrivită pentru această poziție.

Responsabilități:

Conducerea vehiculului în mod sigur și eficient către destinații stabilite, respectând regulile de circulație rutieră și procedurile interne.

Coordonarea și supervizarea echipei de șoferi, asigurându-vă că toate sarcinile sunt îndeplinite în mod corespunzător și la timp.

Planificarea rutelor și a programelor de transport pentru a asigura o distribuție eficientă a mărfurilor și respectarea termenelor limită.

Îndeplinirea tuturor cerințelor administrative și de raportare asociate cu activitatea de transport.

Cerințe:

Experiență anterioară în conducerea vehiculelor comerciale și cunoștințe solide ale regulilor de circulație rutieră.

Capacitatea de a coordona și motiva o echipă de șoferi pentru a obține performanțe optime.

Excelente abilități de planificare și organizare, cu atenție la detalii.

Abilități bune de comunicare și interacțiune interpersonală.

Disponibilitatea de a lucra în programe flexibile și de a depune eforturi suplimentare, în funcție de necesități.

Beneficii:

Salariu competitiv

Masa de pranz este asigurata

Discount la preparatele companiei

Prime de sarbatori

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să vă asumați un rol important în coordonarea operațiunilor noastre de transport, nu ezitati sa luati legatura cu noi, pentru a stabili un interviu si a ne cunoaste.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269541049