2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti
  7. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Sectorul 6
Postat 28 mai 2024

Electromecanic utilaje

Salariu

5 600 - 5 601 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

PORTE FRIGO GROUP SRL, companie infiintata in 2004, s-a impus prin calitatea produselor, seriozitate şi professionalism, iar in acest moment este lider in productia de usi frigorifice din Romania.

Program de lucru la sediul din Ciorogarla, Ilfov: de la 7:00 la 15:30. Pauza de masa 12-12:30

Responsabilitati:

- asigura buna functionare a utilajelor si echipamentelor;

- efectuarea lucrarilor de mentenanta pentru instalatii electrice si mecanice (tablou electric, ghilotina, abkant, masini taiat PVC, etc.)

- verifica starea functionala a mijloacelor de productie si previne aparitia defectiunilor;

- identifica eventuale motive ale defectiunilor echipamentelor si utilajelor;

- remediaza si elimina defectiunile aparute la dotarile, instalatiile si echipamentele tehnice din cadrul spatiilor / liniilor destinate;

- participa la procesul de instalare a utilajelor si echipamentelor noi;

Activitatea constă în mare parte în intervenții/proceduri mecanice.

Candidatul ideal:

- experienta in activitatea de intretinere si reparatii

- persoana activa, organizata, cu spirit practic

- permis categoria B constituie un avantaj

Beneficii:

- salariu regulat 5000 lei net + bonuri de masa 600 lei

- 21 zile de concediu + sarbatorile legale

- mediu ideal pentru dezvoltare personala si profesionala

- mediu de lucru civilizat

Candidatii interesati sunt rugati sa trimita CV-ul actualizat (experienta profesionala, zona domiciliu, etc.).

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 270525708