2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Specialist energie regenerabila
  5. Specialist energie regenerabila - Bucuresti - Ilfov
  6. Specialist energie regenerabila - Bucuresti
  7. Specialist energie regenerabila - Sectorul 6
Postat 16 mai 2024

Electrician - Sisteme Fotovoltaice & Instalatii Electrice

Salariu

4 000 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 1Recrutare la distantaCUI / CIF: RO37385682

Descriere

Locație: Bucureşti

Experiență: Reprezinta avantaj

Studii: Profesionale /Liceale / medii tehnice

Descrierea jobului:

  • Execută lucrări conform fiselor tehnologice, planurilor calității și procedurilor în vigoare, montarea panourilor fotovoltaice, lucrări specifice activității care se pot desfășura la înălțime;

  • Punere în functiune a sistemelor fotovoltaice;

  • Asamblarea panourilor şi conectarea acestora la şinele acoperişurilor;

  • Asigură calitatea şi cantitatea lucrărilor executate, la termenele stabilite;

  • Răspunde de respectarea prevederilor legale în domeniul de activitate și prevederilor din reglementări;

  • Pregatirea materialelor şi echipamentelor în vederea instalării;

  • Disponibilitate la deplasari.

Cunoștințe și abilități:

  • Bune abilităţi de organizare şi gestionare a timpului;

  • Un nivel ridicat de etică de lucru şi integritate morala;

  • Posesor permis de conducere categoria B (reprezinta avantaj);

  • Autorizatie ANRE (prezinta avantaj).

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant:

    • Salariu: 4000 lei;

    • Tickete de masa: 25 RON x 21 zile = 525 lei;

  • Bonusuri pentru performanță;

  • Beneficii non-financiare: certificări, training etc.;

  • Oportunități de dezvoltare atât profesională, cât și personală, într-un mediu profesionist și dinamic.

Dacă vă doriţi să faceţi parte dintr-o echipă de profesionişti, vă rugăm să ne transmiteţi CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail din descriere sau ne puteţi contacta la unul din numărele de telefon:

(07*********50

(07*********97

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 239578210