2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Galati
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Galati
Postat 16 mai 2024

Electrician / muncitori - instalatii electrice

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Galati

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Căutăm un electrician pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai experiență în domeniu și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și stimulant, te așteptăm să aplici la poziția de electrician.

Responsabilități:

- Efectuarea instalațiilor electrice conform standardelor și reglementărilor în vigoare.

- Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor în sistemul electric.

- Efectuarea lucrărilor de întreținere și reparații în mod eficient și precis.

- Respectarea regulilor de siguranță și asigurarea unui mediu de lucru sigur.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul electricianului.

- Cunoștințe solide în instalații electrice și echipamente specifice.

- Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor.

- Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții.

- Certificare și calificări relevante vor fi considerate un avantaj.

Oferim un mediu de lucru plăcut, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial atractiv, în concordanță cu experiența și abilitățile tale.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și crezi că îndeplinești cerințele menționate mai sus, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email sau să ne contactezi telefonic pentru mai multe informații.

Așteptăm cu nerăbdare să primim candidatura ta!

Localitate

Galati,

Galati

Galati
ID: 243842567