2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bucuresti - Ilfov
  6. Ingineri - Bucuresti
  7. Ingineri - Sectorul 2
Postat 28 mai 2024

Electrician cu experiență

Salariu

5 000 - 7 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Senior-level (> 5ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO 14389359

Descriere

Candidatul Ideal:

  • Absolvent studii tehnice (scoala profesionala, liceu tehnic, etc)

  • Experienta relevanta dе lucru cu echipamente dе electro-alimentare (min. 2-3 ani)

  • Reprezinta un avantaj experienta de lucru cu UPS si baterii VRLA Autorizare ANRE – reprezinta un avantaj

  • Permis dе conducere categoria B Disponibilitate pentru deplasari in teritoriu, in functie de proiectul alocat (pe perioade scurte, cu întoarcere intotdeauna vinerea, cazare în pensiune/hotel) – se ofera diurna, iar orele suplimentare efectuate se platesc

  • Persoana tehnica, pasionata de meserie, dornica de munca, cu dorinta de dezvoltare (susținem electricienii sa se specializeze în echipamente de tip UPS, prin traininguri oferite de producătorii internationali de renume; susținem electricienii care doresc sa obtina autorizarea ANRE)

    Descrierea jobului:

  • Lucrari de instalatii electrice destinate sectorului industrial și consumatorilor critici (centre de date, camere tehnice, camere IT), executie lucrari de instalare echipamente de electro-alimentare

    BENEFICII

  • pachet salarial negociabil, in functie de experienta de lucru și calificări

  • bonusuri in functie de performante si de proiectele in care este implicat

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 270542349