2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Contabilitate - Bucuresti
  7. Contabilitate - Sectorul 1
Postat 08 mai 2024

Economist/Contabil Senior

Salariu

1 200 - 1 400 €

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Contabil senior

Candidatul ideal este o persoana entuziasta, pasionata de noile tehnologii, absolvent de Contabilitate, cunoscator al limbii engleze si al pachetului MS Office, in special Excel, cu experienta de minim 2 ani in domeniul contabilitatii.

Descrierea jobului:

Pozitia de contabil senior presupune efectuarea lucrarilor de inchidere lunara pentru un portofoliu de clienti: - verificarea inregistrarilor contabile; - verificarea si inchiderea balantei contabile si intocmirea declaratiilor fiscale; - asigurarea calitatii lucrarilor de contabilitate; - intocmirea situatiilor financiare anuale/trimestriale; - cunoasterea temeinica a legislatiei contabile si fiscale.

Descrierea companiei:

Societatea Censea Services SRL este o societate de contabilitate specializate in domeniul On-line, clientii societatii sunt companii ce realizeaza vanzari pe principalele platforme de e-commerce (Amazon US, Amazon EU, ClickbanK, Emag). Suntem o echipa tanara de profesionisti contabili, membri CECCAR si ACCA specializati in comert on-line. Lucram intr-un mediu prietenos si cautam un coleg care sa se potriveasca culturii noastre si care sa creasca impreuna cu noi.

Beneficii:

  • suport continuu si un mediu de lucru cu posibilitati de invatare si dezvoltare;

  • posibilitati de crestere salariala in functie de performanta;

  • tichete de masa

  • program lucru: Luni-Vineri 09:00 – 18:00 (12:00-13:00 – pauza de masa)

  • acordare de prime oferite cu ocazia evenimentelor personale (zi onomastica, zi de nastere) si religioase (Paste, Craciun).

  • Acces la cursuri de formare si seminarii

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 269937679