2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal Fast Food - Bucuresti
  7. Personal Fast Food - Sectorul 2
Dristor Kebab SRL
Postat 22 mai 2024

Dristor Kebap angajeaza Lucrator Bucatarie

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Renumită pentru gustul său autentic și serviciile de calitate, Dristor Kebab își extinde echipa și caută lucratori bucatarie dedicati și entuziasti.

Responsabilități:

  • Prepararea salatelor cu atenție și pasiune, inclusiv tocatul tuturor ingredientelor proaspete.

  • Spălarea și întreținerea aparatelor de shaorma pentru a asigura o funcționare optimă și igienă.

  • Menținerea curățeniei în bucătărie pentru a asigura un mediu de lucru sigur și organizat.

  • Prepararea orezului și a supelor de linte cu atenție la detalii și respectând standardele noastre de calitate.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un rol similar este un avantaj, dar nu este obligatorie. Suntem dispuși să oferim instruire pentru candidații motivați.

  • Abilități bune de organizare și atenție la detalii.

  • Atitudine pozitivă și abilitatea de a lucra eficient într-un mediu agitat.

  • Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară.

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv și beneficii adiționale.

  • Oportunități de avansare în cadrul companiei.

  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Dacă ești pasionat de prepararea hranei delicioase și ești pregătit să te alături unei echipe entuziaste, te invităm să aplici pentru postul de Lucrător Bucătărie la Dristor Kebab Delivery.

Alătură-te familiei noastre și fii parte din experiența culinară autentică Dristor Kebab!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 266643647