2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Bucuresti - Ilfov
  6. Curierat - Bucuresti
  7. Curierat - Sectorul 3
Postat 31 mai 2024

Dispecer transport marfa

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 26214199

Descriere

  • Cerințe:

    • Abilități excelente de comunicare și relaționare

    • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic

    • Flexibilitate și adaptabilitate la schimbare

    • Experiență anterioară in domeniu reprezintă un avantaj

    Responsabilitati:

  • Receptioneaza, verifica si confirma comenzile primite de la clienti

  • Actualizeaza datele clientilor in baza de date

  • Mentine o imagine pozitiva a firmei in fata clientului

  • Plaseaza si urmareste comenzile de transport

  • Colaboreaza cu departamentul de livrari pentru transportul marfurilor, catre clienți in timp util si in conformitate cu instrucțiunile specificate

  • Participa activ la indeplinirea sarcinilor departamentului.

Beneficii.

  • Salariu atractiv

  • Bonuri de masa

  • Spatiu sport si relaxare

  •  Posibilitati de promovare

  • Participarea la training-uri organizate de companie

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 270392405