2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bacau
  5. Alte locuri de munca - Bacau
Postat 22 mai 2024

Direct Sound Bacau angajeaza studenti pentru perioada de vara

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Bacau

Tip contract

Determinat

Tip job

Sezonier/ Temporar

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO32492270

Descriere

Responsabilități principale:

  • Montarea, configurarea și întreținerea echipamentelor de sunet, lumini și ecrane LED pentru evenimente live și producții artistice.

  • Diagnosticarea și rezolvarea rapidă a problemelor tehnice în timpul evenimentelor.

  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și a normelor de siguranță în timpul montajului și demontajului echipamentelor.

Cerințe:

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și stresant.

  • Disponibilitatea de a lucra în serile și weekend-urile în funcție de programul evenimentelor.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și creativ.

  • Dezvoltare profesională continuă și acces la training-uri specializate.

  • Pachet salarial competitiv, în concordanță cu experiența și abilitățile candidatului.

Cum aplicați: Cei interesați sunt invitați să trimită un CV .

Direct Sound Bacău este un angajator care promovează diversitatea și egalitatea de șanse. Toate candidaturile vor fi tratate cu confidențialitate.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 265647767