2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Bacau
  6. Asistent manager si secretariat - Bacau
Postat 19 mai 2024

Dental Vision Clinic angajeaza FRONT DESK OFFICER

Localizare

Bacau

Program de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Aplică pentru un job în echipa Dental Vision Clinic!

Căutăm colegă pentru poziția de: Front Desk Officer

Ne dorim alături de noi o persoană pozitivă, zâmbitoare, empatică care să transmită cu profesionalism standardele clinicii.

PROFILUL FRONT DESK OFFICER:

· studii medii/superioare;

· cunoștințe de limbă engleză;

· cunoștințe de operare PC (MS Office);

· de preferat cu experiență pe o poziție similară.

· atitudine pozitivă;

· receptivă și atentă la detalii;

· bune abilități de comunicare și relaționare

· diplomată, corectă

· responsabilă și punctuală

· capacitate de a organiza si prioritiza eficient activitățile

PRINCIPALELE ATRIBUȚII ALE POSTULUI

Preia apelurile telefonice, răspunde la mesaje și programează pacienții în mod corespunzător în funcție de nevoile acestora

Primește pacienții cu profesionalism și cordialitate, explică formularele medicale și asistă pacienții la completarea fișelor

Înregistrează datele cu caracter personal (de identificare și medicale) asigurându-se că că au fost completate toate informațiile obligatorii

Asigură o comunicare eficientă între pacienți, personalul medical și celelalte departamente

Operează pe casa de marcat suma achitată de pacient conform modalității de plată, emite facturi fiscale, ține evidența corectă a registrului de casă

Recepționează livrările și corespondențele primite și le direcționează către destinatari

PROGRAM DE LUCRU

Se lucrează în 2 ture, de luni pănă vineri

BENEFICII

Pachet salarial atractiv și crescător în funcție de performanțele profesionale, mediu de lucru pozitiv și posibilități de dezvoltare profesională.

DESCRIEREA COMPANIEI

Dental Vision Clinic este locul în care pasiunea pentru stomatologie și tehnologie digitală, dar și grija față de oameni a reunit o echipă multidisciplinară de profesioniști, specialiști în chirurgie, implantologie, endodonție, ortodonție, parodontologie,  protetică, radio-imagistică, care oferă zi de zi încredere și siguranță pacienților prin calitatea tratamentelor.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 270197928