2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Timis
  6. Transport marfa - intern - Timisoara
Postat 27 mai 2024

CWS Boco Romania angajeaza sofer distributie

Salariu

3 000 - 3 300 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1

CWS Boco angajeaza Sofer distributie - livrari uniforme si echipamente de lucru

CWS Boco Romania SRL face parte din Grupul CWS, companie cu peste 100 de ani de activitate în șase domenii de soluții: Igienă, Îngrijirea pardoselilor, Siguranță la incendiu, Îmbrăcăminte de lucru, Camere curate și Sănătate.

CWS Boco Romania SRL oferă soluții optime și se bazează pe o experiență îndelungată în domeniu, oferind cele mai moderne servicii logistice într-o rețea de activități, produse și procese cuprinzătoare, durabile și ecologice.

Candidatul Ideal

  • Studii medii;

  • Experienta de minim 2 ani pe un post similar(reprezinta un avantaj, dar nu este criteriu de selectie);

  • Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;

  • Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;

  • Capacitate de adaptare si orientare, respectarea termenelor limita;

  • Dornic de un loc de munca stabil, pe termen lung.

Descrierea jobului

  • Asigura efectuarea service-ului zilnic, respectand planul de livrari saptamanale pe fiecare client boco;

  • Asigura efectuarea instalarilor din cadrul Departamentului boco a echipamentelor de lucru pentru clienti noi si purtatori noi;

  • Ajuta la aranjarea echipamentelor distribuite la client;

  • Sortare echipament de lucru; pachetele cu uniforme si echipamente de lucru pentru livrarea catre client;

  • Numararea, preluarea si predarea echipamentului murdar/ curat pe fiecare sortiment in parte catre spalatorie/de la spalatorie, respectand programul de livrari stabilit de seful direct,

  • Se asigura ca produsele livrate la client ajung in parametrii de calitate si timp stabiliti.

Beneficii:

  • Tichete de masa de 40 de ron/zi lucrata;

  • Posibilitatea de a lua masina acasa;

  • Salariu atractiv;

  • Analize si consultatii la o clinica privata;

  • Mediu de lucru dinamic.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 270491673