2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Suceava
  6. Ingineri - Frasin
Postat 29 mai 2024

Coordonator activitate producție prefabricate beton

Salariu

5 000 - 6 000 lei

Localizare

Frasin

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO36948656

Descriere

Angajăm:

Inginer/Subinginer/Maistru

Responsabilități:

-         Supervizarea și coordonarea activităților tehnice în producție.

-         Optimizarea proceselor de fabricație și asigurarea calității produselor

-         Colaborarea cu diverse departamente pentru implementarea de soluții tehnice eficiente

-         Contribuția la dezvoltarea și îmbunătățirea continuă a proceselor și produselor

-         Organizarea și monitorizarea fluxului de producție

Cerințe:

-         Diplomă de inginer, subinginer sau calificare echivalentă în domeniul tehnic.

-         Experiență în industria prefabricatelor sau într-un domeniu similar constituie un avantaj

-         Abilități de organizare, planificare și management.

-         Cunoștințe tehnice și abilitatea de a lucra cu tehnologii de producție.

-         Abilități de comunicare și lucrul în echipă.

-         Propune măsuri de îmbunătățire a activității de producție și implementează schimbările aprobate de conducere

Oferim:

-         Pachet salarial motivant, competitiv în industrie.

-         Bonusuri de performanță și recunoașterea meritelor.

-         Mediu de lucru sigur, cu echipament modern și tehnologii avansate.

-         Pentru a aplica, trimiteți CV-ul sau contactează-ne la telefon

CV pe adresa dan.rusu[at]scm-ag.ro

Construcții Montaj AG Frasin

Strada Principală nr.853 Oraș Frasin, județul Suceava, 727245

Localitate

Frasin,

Suceava

Suceava, Frasin
ID: 265199065