2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Constanta
  5. Alte locuri de munca - Constanta
Postat 17 mai 2024

Consultant Servicii Clienti

Localizare

Constanta

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Descrierea postului

Ne dorim un coleg/colegă care:

• Vorbește limba engleză la nivel mediu/avansat

• Are competențe de operare PC (Microsoft Office)

• Demonstrează bune abiltăți de comunicare & lucru în echipă

• Are pasiune pentru clienți mulțumiți

• Este asumat/ă, responsabil/ă și statornic/ă.

Principalele responsabilități ale postului sunt legate de gestionarea portofoliului de clienți alocat, prin:

• executarea serviciilor solicitate de clienți

• menținerea și dezvoltarea relației cu clienții (telefon și email)

• reprezentarea clienților în legatura cu instituțiile fiscale din Marea Britanie

Despre recompensă preferăm să discutăm la interviu, însă ca și referință menționăm că e de luat în considerare:

• Un salariu atractiv

• Aprecierea muncii bine făcute prin diverse beneficii & bonusuri

• Zile libere extra pe langa cele aferente contractului de munca

• Acces la training-uri de dezvoltare - plătite de companie

• Accesibilitate la locul de muncă, locația fiind în zonă centrală (zona Piața Griviței)

• Program de lucru: Luni - Vineri de la 10:00-19:00 (include o ora pauza de masa)

• Zilnic o cafea și o vorbă bună

Descrierea companiei

Sparks Accounting este o companie specializată în servicii de contabilitate pe sistemul britanic destinate atât clienților români, cât și de alte naționalități. Sediul central este în Marea Britanie și pentru ca suntem o companie aflată într-o continuă creștere, selectam personal pentru filiala, respectiv echipa nostră din Constanța.

Așteptăm cu interes CV-ul tău !!!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 239498936