2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti - Ilfov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Bucuresti
  6. Casieri - Lucratori comerciali - Sectorul 6
Postat 07 mai 2024

Consilieră de stil și vânzări

Salariu

3 000 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Oportunitate de Angajare: Consilieră de stil și vânzări

Locație: Magazin haine damă, Galeria Auchan Drumul Taberei

Program de lucru: Luni-Duminică, 9:00-21:00 (O zi cu o zi, un weekend cu un weekend)

Despre Noi: Suntem o echipă pasionată și dinamică, dedicată aducerii tendințelor de modă feminine la viață în Galeria Auchan Drumul Taberei. Ne căutăm colegi entuziaști și talentați pentru a se alătura echipei noastre.

Candidatul Ideal:

  • Personalitate plăcută și prezență agreabilă;

  • Experiență în domeniul vânzărilor, preferabil în confecții pentru femei;

  • Persoană deschisă, pozitivă și orientată către nevoile clienților;

  • Abilități excelente de comunicare și servire a clienților;

  • Vocabular comercial îngrijit și profesional.

Responsabilități:

  • Primești și întâmpini clienții cu zâmbetul pe buze;

  • Consiliezi clienții și le propui produsele potrivite nevoilor și preferințelor lor;

  • Promovezi și vinzi produsele într-un mod profesionist și convingător;

  • Ești mereu la curent cu ultimele tendințe în modă;

  • Menții magazinul ordonat, curat și atractiv.

  • Asigură că produsele sunt aranjate și expuse în mod atrăgător pe rafturi

Beneficii:

  • Salariu competitiv + comision motivant;

  • Prime de sarbatori;

  • Reduceri atractive la achiziționarea produselor din magazin.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență de shopping memorabilă pentru clienții noștri! Trimite-ne CV-ul tau la adresa de mail afisata in anunt.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 237730624