2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Mures
  6. Reprezentanti vanzari - Targu-Mures
Postat 18 mai 2024

Consilier Vanzari Orange Store

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal:

  • Comunică și relaționează cu ușurință în interactiunile pe care le are cu clienții;
  • Manifestă dorința de a învăța și a se dezvolta din punct de vedere profesional;
  • Are atitudine proactivă și pozitivă;
  • Este orientat spre client;
  • Abilitati de operare PC (Office, Internet, E-mail).

Descrierea jobului:

  • Întâmpină cliеnții și lе аsigură consiliеrе într-o maniеră аmаbilă, priеtenoasă și еficiеntă;
  • Identifică nevoilе și astеptările cliеnților, lе oferă informații corectе și completе cu privire la produsele și serviciile din portofoliul Orange, precum și a noilor tehnologii;
  • Incasarea pentru contravaloarea produselor și serviciilor Orange vândute (de numerar, tranzacții EPOS);
  • Aranjarea mărfi în magazin conform planului de marketing;
  • Emite facturi fiscale, bonuri, avize de marfă și recepți;
  • Menține ordinea și curățenia în magazin;
  • Colaborează proactiv cu ceilalți membri ai echipei de vânzări.

Benefici:

  • Venit fix și bonusuri lunare corelate cu targetele de vânzări;
  • Training de vânzări;
  • Mediu de lucru stabil, placut si dinamic;
  • Oportunitati de dezvoltare a abilitatilor în domeniul vânzărilor.

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 245163457