2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Iasi
  6. Reprezentanti vanzari - Iasi
Postat 23 aprilie 2024

Promoter pentru Magazin Online Panouri Fotovoltaice-Casa Si Gradina

Salariu

2 200 - 7 000 lei

Localizare

Iasi

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO22249577

  • Promovarea produselor magazinului nostru online pe diverse platforme sociale și site-uri web

    Sarcini si responsabilitati:

  • Realizare descriere produse pentru site in urmatoarele categorii : panouri fotovoltaice, pompe caldura, mobilier stradal, casa si gradina

  • Realizare poze produse pentru site

  • Incarcare produse in site, pe platforme de e-commerce ( emag, olx ), pe platforme de social-media (facebook, instagram, tik-tok)

  • Creare articole de promovare pentru diferite produse din categoriile amintite, bannere promotionale pentru site etc.

    Cerinte:

  • Studii medii/superioare

  • Cunostinte generale in comertul online

  • Cunostinte de limba engleza mediu

  • Cunostinte operare PC, pachet Office, Photoshop, Canva (alte programe de editare poze)

  • Abilitati de comunicare in scris foarte bune

  • Abilitatea de organizare si planificare a activitatii

    Salariu si beneficii

  • Salariu net incepand de la 2200 lei, cu posibilitatea de crestere in functie de abilitatile si rezultatele obtinute

  • Remunerație bazată pe performanță: vei fi plătit în funcție de vânzările generate prin eforturile tale de promovare

  • Posibilitatea de a lucra remote, de oriunde te simți cel mai productiv

    Nu facem interviu telefonic, aplica cu CV atasat si te vom contacta noi.

    Daca ai intrebari sau doresti mai multe informatii despre job aplica cu CV-ul tau si adaugă intrebarile tale in mesajul transmis prin Olx.

    Aplica fara experienta doar daca esti deschis sa inveti repede produsele si procedurile de lucru, ai disponibilitate la efort si te misti repede si organizat.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269403342